Komentarze 4
 • czloax
  13.12.2018 17:40
  Ja te migocące biznes-światełka, choinki i podrabiane Mikołaje omijam jak najszerszym łukiem. Już dawno przestałem kojarzyć Boże Narodzenie z prezentami bo inaczej bym oszalał od tego blichtru. Marzę o przezyciu jednych Świąt w duchu. W kontemplacji Boga.
 • nika
  14.12.2018 14:32
  Pomysł prezentu - wspólne wyjście jednego dziecka z rodzicami=rewelacja!! Czy nie jest to patent zastrzeżony prawami autorskimi i można go podebrać? ... ;-))
 • Fr
  14.12.2018 21:33
  Warto zauważyć, że te piosenki świąteczne, emitowane nachalnie w radiu już od początku listopada, to nie kolędy. Tam nie ma żadnych odwołań do Boga (może tylko wykorzystywanie Jego Imienia nadaremno). Prezenty, zabawy, renifery, Santa Claus (bo nijak ma się do Świętego), śnieg, sanie, jakieś nudnawe historyjki miłosne. Co w ogóle ci ludzie świętują?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...