Komentarze 3
 • dróżka
  26.07.2019 18:43
  dróżka
  Dodatkowym zagrożeniem tego rodzaju "samorozwoju", jest według mnie próba kreaowania, czy "wymyćlania" samego siebie, która tłumi proces samopoznawania się, a więc rozpoznawania tego, kim się jest i jakim się jest, czyli - świadomość samego siebie. Dla mnie jest ona jedną z dróg do Boga, bo odnajduję w sobie dzieki niej tęsknotę za Nim i odczuwam czasami Jego działanie w sobie i w swoim życiu, poznaję moje sumienie, moją grzeszność, ale i też pokonywanie jej... Generalnie umożliwia mi to odkrycie i podtrzymywanie mojej relacji z Bogiem. Dziękuję bardzo za ten artykuł :)
 • Dijskra
  27.07.2019 12:42
  Gdzie mozna ksiazke kupic ?
 • barbarap
  28.07.2019 20:50
  Z większością poradników jest ajk z dietami...Co do pozytywnego myślenia- 1 aspekt moim zdaniem ma tu sens: Jeśli kogoś nie lubisz, pomódl się za niego. Módl się tak długo i żarliwie aż go zaakceptujesz...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...