Komentarze 3
 • Uleczony
  13.01.2009 06:24
  Znałem księdza Stanisława Zygla. Był znany na Pomorzu Zachodnim przez wiele lat. Leczył właśnie własnymi najpierw rękami ale także ziołami, potrafił odnaleźć zaginionych. Sam zostałem przez niego uzdrowiony w 1990 roku. Zarazem był to człowiek bardzo pobożny. I niech mi tu autor artykułu nie chrzani, że bioenergoterapia to zło! Może, gdy w rękach złych ludzi. A inni kapłani? Ojciec Klimuszko, ba przecież O. Pio także, o czym się celowo nie pisze, Ks. Koszarek i wielu innych.
 • Jakub
  13.01.2009 18:16
  Drogi Komentatorze, róznica pomiedzy o. Klimuszko i tym drugim ksiedzem, którego Pan wspomnial a róznymi szarlatanami jest taka, ze w przypadku tych pierwszych ich moc pochodzila od Boga, w przypadku tych drugich- hmm, no wlasnie od kogo? Bo z wiara w Boga i Jego dzialaniem chyba nie ma to wiele, jesli w ogóle cokolwiek, wspólnego. Prawdziwych chrzescijanskich charyzmatyków cechuje przede wszystkim pokora i wielka skromnosc. Oni wiedza, ze nie uzdrawiaja wlasna moca, lecz moca Jezusa Chrystusa, który nimi posluguje sie tylko jako narzedziem, nie oglaszaja sie w prasie wszem i wobec, ze posiedli jakas tajemna moc. Oni uzdrawiaja z milosci do Boga i czlowieka, a nie by na tym zarobic.
 • ark 123
  13.01.2009 20:57
  Do Jakuba...Daj spokoj z ta nowomowa....Po prostu chodzi o monopol KK. na wszystko co duchowe
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...