Komentarze 2
 • tomaszz
  12.04.2012 12:14
  Jest i w muzyce metalowej dużo wartościowych zespołów. Nie wybiegając daleko mamy nasze polskie Votum czy Riverside. To są rewelacyjne zespoły nie mające nic wspólnego ze Złem. Wiadomo, że zdarzają się (na prawdę rzadko) tacy, którzy na koncertach tych zespołów pokazują rogi dla "szpanu", nie rozumiejąc co ten gest znaczy, ale czy z tego powodu powinienem się od słuchania tej muzyki odciąć?

  Ta muzyka jest wartościowa. Np. ADHD Riverside to opowieść o zabieganiu w nowoczesnym świecie zwracająca uwagę na to, że chyba coś nie jest w porządku z kierunkiem rozwoju ludzkości.

  Metal to tylko forma, za pomocą której można jak za pomocą każdej innej formy promować zarówno Dobro jak i Zło.
 • tomaszz
  12.04.2012 12:44
  Mówiąc o zespołach wymienionych w tekście - całkowita zgoda z autorem.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...