Komentarze 2
 • Dymitr
  09.08.2013 13:26
  Ja to obserwuję już u moich studentów, przyszłych filologów. I nie jest to Uniwersytet Trzeciego Wieku, tylko ludzie tuż po maturze.
 • Piotr
  12.12.2013 00:26
  Zgadzam się w stu procentach z autorem. W dzisiejszych czasach omamia się ludzi tym, że każdy bez względu na wiek i poziom inteligencji lub zdolności językowych może nauczyć się biegle języka obcego. To kłamstwo marketingowe. A obecnym studentom filologii wydaje się, że studia językowe to kurs języka obcego, lepszy niż w szkołach językowych, bo bardziej intensywny i uwieńczony dyplomem uniwersyteckim. Przynajmniej jeden nauczyciel, który mówi otwarcie prawdę...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...