Komentarze 7
 • Małgorzata
  30.06.2008 17:56
  Byłam ofiarą czyjegoś działania magicznego. Bogu zawdzięczam, że nie skończyło się to tragedią. Przestrzegam wszystkich, zaczyna się niewinnie, apotem są autentyczne dramaty. Nie łatwo wychodzi się z tego demonicznego świata.
 • katolik
  30.06.2008 21:25
  Skoro SW II wprowadził "Wolnośc religijną" czyli bałwochwalstwo, to trudno się dziwić, że każdy wierzy w to, co mu sie podoba...
 • paweł p.
  30.06.2008 22:56
  Wy wiecie przynajmniej katolicy co to jest okultyzm?? Okultyzm to tzw. "wiara w niewidzialne moce ich oddziaływanie".

  Katolicy to okultyści bo wierzą, przynajmniej niektórzy, w Boga w Trójcy Jedynego Prawdziwego Niewidzialnego i odziaływanie.
 • miś
  01.07.2008 13:24
  A kult maryjny, świętych (choć w mniejszym stopniu) to nie dodawanie Bogu towarzyszy? Po co pośrednicy, skro można od razu do Boga się zwracac? bałwochwalstwo i tyle.
 • nawrócona
  01.07.2008 18:04
  Wychodzę z opętania. Trwa to ponad 3 lata. W bagno to weszłam nieświadomie. Ja "tylko" testowałam do czego zdolny jest ludzki umysł. Nikomu złego nie robiłam. Przed ćwiczeniami wypowiadałam zobowiązanie: "nie będę szkodzić sobie ani nikomu innemu" ("nauki" pobierałam pod okiem astrologa profesora Leszka W. i innych okultystów magistrów - Leszka Ż., Eulalii..Zory...). Gdy się zorientowałam, że jest to nie dla mnie było już za późno...Zostałam zniewolona przez szatana, któremu NIGDY nie chciałam służyć. Najgorsza była ta moja początkowa nieświadomość, bo szatana brałam za Pana Jezusa. Szatan podszywał się pod Jezusa. Mówił mi, że jest "Wysłannikiem Jezusa", podszywał się pod obraz Miłosierdzia Bożego i Krzyżyk od Różańca...A ja wtedy mu "służyłam". Były momenty, że nie mogłam patrzeć na Najświętszy Sakrament, bo mnie "oślepiał", uciekałam wzrokiem od Tabernakulum, przy podniesieniu Komunii św. cisnęły się na usta wulgaryzmy...Ale walczył też o mnie Sam Pan Jezus. Prawie codziennie chodzę na Mszę św. i przystępuję do Komunii św., codziennie odmawiam Różaniec i inne modlitwy...Codziennie składam przysięgę i akty osobistego poświęcenia Jezusowi. Pan Jezus widzi jak się staram. Myślę, że już mi wybaczył...Może grzeszę, gdy teraz to napiszę, ale ludzi parających się okultyzmem traktuję jak szatanów, ludzi ogromnie złych, od których trzeba UCIEKAĆ!
 • Beata
  01.07.2008 18:51
  P. Małgorzata ma rację, zmarnowałam kilka lat swojego życia na te okultystyczne bzdury, nie zauważyłam kiedy moje dzieci dorosły bo zajmowałam sie czymś co doprowadziło mnie praktycznie na skraj przepaści, depresji i całkowitego zniszczenia. Tylko radykalne odcięcie się od tego i zwrot ku Bogu, Jezusowi może człowieka uratować skutecznie tak jak mnie. Nie ma innej drogi, im szybciej ludzie to zrozumieją tym mniej szkody wyrządzą nie tylko sobie, ale i swojej całej rodzinie.
 • Piotr
  24.11.2012 17:33
  Super artykuł! Najlepsza droga do walki ze złem to modlitwa, trzeba nam jej jak najwięcej i tyle na ten temat
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...