Komentarze 3
 • Gość
  29.11.2016 22:01
  JESTEM MATKĄ NARKOMANA UZALEŻNIONEGO OD HEROINY -BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Od moderatora
  W każdej gminie powinna być komórka zajmująca się problemami związanymi z uzależnieniem. Trudno mi wskazać konkret, skoro nie wiem skąd Pani jest, ale proszę spróbować właśnie tam...
 • Robert
  02.04.2019 12:12
  Najlepszą formą pomocy jest wysłanie osoby uzależnionej na terapię. Ja wspólnie z rodzicami zdecydowałem, że mój brat odbędzie terapię odwykową w Ośrodku Uzależnień Nefo. Co okazało się być najlepszym wyborem jaki tylko mogliśmy dokonać. Świetne dziewczyny pomogły Arkowi, dały mu wsparcie, dobre słowo i sprawiły, że jest nowo narodzonym człowiekiem... Cały zespół to prawdziwi profesjonaliści, którzy chcą pomóc drugiemu człowiekowi. Wszyscy jesteśmy ogromnie zadowoleni i z całego serca polecamy Ośrodek Nefo. 
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...