Komentarze 2
 • treg
  29.11.2017 22:28
  A w inne dni tygodnia ta manipulacja w sklepie nie działa? Tylko w niedziele? Po raz pierwszy niedawno skorzystałam w GPS-u w samochodzie. A to dlatego, że był remont, objazd źle oznakowany, a byłam po ciemku w obcym mieście, na ulicach pustki, nie było kogo pytać. Jestem staromodna i wolę mapy, ale cóż było robić.
 • gość
  01.12.2017 22:06
  Nie mam smartfona, nie korzystam z portali społecznościowych, nie chodzę do galerii w niedzielę (i właściwie wcale), jestem osobą pojedynczą (co nie znaczy - singlem w dzisiejszym hedonistycznym rozumieniu). Chyba jestem nie na dzisiejsze czasy. Ale ufam Bogu, że jeszcze chce mnie mieć na tym świecie i pozwoli zrobić coś dobrego. A może także wspólnie z innymi?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...