Komentarze 3
 • treg
  22.09.2017 22:57
  Czy jeśli kobieta poroni na wczesnym etapie i nie wie o tym, też emocjonalnie staje się matką?
 • medicus
  23.09.2017 08:21
  Tworzenie nowej jednostki chorobowej "syndromu ocalałego z aborcji" nie ma żadnych racjonalnych podstaw. Opisane tu trudności, lęki i zaburzenia dotyczą osób z nerwicami, z tzw. syndromem DDA i wielu innych. Doszukiwanie się, czy "rozpoznawanie" u osób z problemami lękowymi "syndromu ocaleńca" wprowadza te osoby w świat urojeń. Po co?
 • Mietek
  23.03.2018 15:10
  Gdyby Was słuchać to byłbym sierotą bez brata.Między mną, a moim młodszym bratem matka miała ciążę pozamaciczną. Na szczęście nie słuchała takich bzdur tylko usunęła coś co nie było jeszcze człowiekiem, a w w tamtym stanie medycyny spowodowałoby tylko jej śmierć. Gadacie głupoty jakich mało. Dowiedziałem się o tym jako dorosły i kompletnie nic co gadacie nie pasuje. To Wasze wytwory jedynie.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...