Komentarze 2
 • Świadomy
  26.01.2014 17:54
  Ks. Jacek Zjawin - zjawin@ministranci.pl

  „Zabójcze klikanie”

  SKISŁEM i ZGNIŁEM XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  Kto ocenia i dokonuje tych "badań" ? ludzie którzy nigdy nie mieli z grami styczności i krytykują wszystkich którzy grają.


  "Jednocześnie młodsze dzieci szkolne pod wpływem oglądania przemocy w grach mogą przeżywać nasilone lęki (np. koszmary nocne)."
  po tym fragmencie udowodniliście swoją głupotę i zerową wiedze w tym zakresie.
  Gry w których ukazywana jest przemoc mają ograniczenia wiekowe 16+ i 18+ i nie są dla dzieci. Jeżeli grają w nie dzieci świadczy to o obojętności rodziców.

  A poza tym jak zabijanie w grach ma mnie nakłaniać do zabijania w życiu. Gdy gram nie strzelam do ludzi tylko do pikseli, ruchomych tarcz.

  Lepiej zajmijcie się pedofilią wśród duchownych niż ludźmi którzy spędzają czas przed komputerem grając ze znajomymi w gry.
  • Tomasz
   27.01.2014 09:11

   No cóż, panie "Świadomy", czyż pański post nie jest dokładną ilustracją jednego z wyników badań cytowanych w artykule: "osoby grające w gry, które zawierają sceny przemocy, stają się bardziej agresywne, ujawniają większą wrogość wobec innych"  Kropka w krokę, prawda?

   Może, zgodnie z tym co pan sobie wmówił, sobie strzela pan do "tarcz", ale jeśli te "tarcze" czy "piksele" mają twarze i ciała, to sory, ale to są już wyobrażenia ludzi. I to do nich pan strzela.

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...